fbpx
Biznes

Must be the Voice of Idol Factor – antytalent music show | NOWOŚĆ

Liczba programów telewizyjnych typu talent show, wyemitowana w ciągu minionej dekady skłania do konkluzji: Polska talentem stoi. Jeszcze jedni geniusze muzyczni nie zdążyli wejść na szczyt polskiej branży rozrywkowej, już kolejnym nadajemy numer, naklejamy go na koszulkę i odsyłamy do kilometrowej kolejki przed salą przesłuchań w Pałacu Kultury i Nauki. No dobrze, ale ilu z tych karnie stojących pod Salą Kongresową wschodzących gwiazd szołbizu faktycznie dostanie szansę, by zabłysnąć na firmamencie sławy? Niewielu.

 

Dlatego ten program jest drugą szansą dla tych, co przegrali, którym nie starczyło: czasu, miejsca w ekipie, a nawet talentu. Szansą, by ktoś z jury nacisnął X, odwrócił się na krześle czy wziął do swojej drużyny. Szansą także dla rodzin młodych muzyków, bo ci najwierniejsi kibice też chcą mieć okazję, by opowiedzieć czułą anegdotkę z dzieciństwa (pierwsza gitara i tym podobne), by popłakać się na wizji. My jesteśmy ich programem OSTATNIEJ szansy…

 

Must be the Voice of Idol Factor– kompilacja wielkich emocji, wrażliwości muzycznej i niewykorzystanego potencjału – to program, w którym nasi wokaliści zaprezentują się przed jurorami-publicznością, i spróbują podbić ich serca którymś z improwizowanych, autorskich przebojów muzycznych!

 

☞ Bilety: 30/20 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)