fbpx
Biznes

Moja hardcore'owa przygoda z wakacji – improwypracowanie dla dorosłych | NOWOŚĆ

Pamiętacie, jak na jesieni facetka od polskiego dyktowała wam do zeszytów temat pierwszego w tym roku szkolnym wypracowania: „Moja przygoda z wakacji”? To teraz wyobraźcie sobie, że przychodzicie po urlopie do pracy, a tam mail od HR-ów, w którym oczekuje się, że zrelacjonujesz swój wypoczynek. Ale nie że jaka była pogoda (bo to można łatwo sprawdzić) albo że masz naładowane akumulatory i aż rwiesz się do pracy (bo i tak się zaraz okaże, że to nieprawda). To nie interesuje kadrowych, przeciwnie: firma oczekuje odpowiedzi z cyklu sex, drugs & rock’n’roll! Czy w związku z tym przyznać się, jak na golasa pływaliście w Adriatyku? Jak zerowaliście bar na all inclusive na Santorini? Albo jak trafiliście do aresztu w Meksyku?

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany, w którym zapytamy o wasze hardcore’owe wspomnienia z wakacji i zagramy o tym… wypracowanie! 🙂

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.