fbpx
Biznes

Mój Alanek chodzi na yogę dla bąbelków – czyli jak być rodzicem na Saskiej Kępie | NOWOŚĆ

Generalnie nie jest łatwo być rodzicem. A już rodzicem dziecka dorastającego na Saskiej Kępie – to już w ogóle… Wiadomo, że dziecięcy umysł najbardziej chłonny jest właśnie między 3 a 7 rokiem życia, a do tego dzielnica zobowiązuje. Zapisujesz więc dziecko na zajęcia dodatkowe. I nie jakąś tam rytmikę czy judo (tak to się mogą bawić dzieci na Woli czy w Białołęce). Saska Kępa zaprasza do skorzystania z własnej oferty: joga dla dzieci prowadzona w  języku obcym (każdego dnia tygodnia w innym); videoclip dance – zajęcia, podczas których dzieci uczą się nie tylko figur i układów tanecznych, lecz także bezwzględnych zasad branży rozrywkowej; plenery artystyczne w parku Skaryszewskim, których celem jest przygotowanie pierwszej pracy do teczki na ASP; dziecięcy klub smakosza, w ramach którego maluchy poddają sensorycznej analizie menu z ulicy Francuskiej,  aby na koniec przyznać danej restauracji czerwoną albo czarną kropkę. 

Klub Komediowy w pełni empatyzuje z rodzicami – każdymi, niezależnie od rejonu! Tego wieczora podrzućcie dziecko dziadkom albo ciągnijcie zapałki, które z was ma wychodne, a które zostaje z maluchami w domu, bo zagramy dla was komediowy, improwizowany spektakl – o WAS! Inspirowany blaskami i cieniami (głównie cieniami) wychowywania pociech, zwłaszcza w tak niekorzystnych okolicznościach jak prestiżowe slow-fancy-gourment sąsiedztwo na Saskiej Kępie. Przecież rodzice z Saskiej nie mogą ot tak powiedzieć innym rodzicom, że ich Alanek wychodzi po przedszkolu na rower albo gra w gry komputerowe… Ich Alanek chodzi na yogę dla bąbelków!

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.