fbpx
Biznes

Młoda krew nie rdzewieje – nowe pokolenie impro

Zmęczeni już widokiem swoich własnych twarzy i brzmieniem własnych żartów, kilka tygodni temu zrobiliśmy w Klubie Komediowym coś a’la casting, przegląd talentów, a w zasadzie to warsztaty, na których prosiliśmy uczestników o sceniczne zinterpretowanie słów „boczniak”, „cherubinek” i „kocimiętka”. W ten oto sposób – będąc pod wrażeniem tych najbardziej absurdalnych i bezczelnych impresji – wyłoniliśmy grupę improwizatorów i improwizatorek odważnych i zdeterminowanych na tyle, aby na kilka godzin tygodniowo, przez parę tygodni oddać się pod opiekę instruktorów z Klubu. A wynikiem tej pracy warsztatowej – pełnej łez (ze śmiechu), potu, słow-skojarzeń, postaci, zabawnych kwestii i puent – będzie dzisiejszy spektakl! Przyjdźcie zobaczyć niezwykle utalentowanych, młodych improwizatorów w ich debiucie na deskach Klubu Komediowego. Uwierzcie nam – będzie o nich głośno! A wy będziecie mogli chwalić się znajomym, że widzieliście ich jako pierwsi! 🙂

Nowe pokolenie impro to:  Dominik Augustyniak, Paweł Banaszczyk, Marek Baranowski, Tomek Hada, Kasia Jaźnicka, Michał Kochanowski, Paulina Komenda, Karolina Pańczyk, Maria Peliwo, Bartosz Piotrowski, Aleksandra Radwan, Joanna Sokołowska, Kasia Szymańska, Mateusz Ślizak, Jan Woźniak, Jarosław Zakrzewski

Bilety: 15 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.