fbpx
Biznes

Michał Kempa & Klub Komediowy: „Ostatni rok lekkiego życia”

Życie komika bywa smutne. Życie komika, który nie może występować na scenie, bo siedzi na wiecznej kwarantannie jest jeszcze smutniejsze. Komik w zamknięciu mówi w kółko. O tym, co powinien powiedzieć, dla kogo i dlaczego. O innych, o sobie i o Polsce. O siebie przez Polskę i o Polsce przez siebie.

Oto „Ostatni dzień lekkiego życia” Michała KempyAutor upraszał, by nie nazywać jego książki literaturą. Literaturką bardziej. Opisem sytuacji, zdarzeń, głównie jednak myśli. A myśleć miał czas. Prawie półtora roku. A może nawet dwa lata. Nie do końca wiadomo.

Wiadomo za to, że pierwszym gościem Klubu Komediowego w roku 2023 będzie Michał Kempa we własnej osobie! Ochoczo zgodził się (no dobrze, trochę żeśmy to wymusili towarzysko, bo Michał mieszka po sąsiedzku, i czasem uprzejmie zgadzamy się, by kurierzy zostawiali u nas jego paczki) wybrać dla nas fragmenty z książki, a zainspirowani (no no, dużo słowo!) komicy i komiczki z Klubu Komediowego zagrają serię improwizowanych scen.

W oczekiwaniu na spektakl warto nabyć książkę „Ostatni dzień lekkiego życia” (WAB, 2022) – tytuł w sprzedaży m.in. online na stronie wydawnictwa.

Bilety: 50 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.