fbpx
Biznes

Marsjanie atakują rodzinę Nowakowskich – sitcom impro | NOWOŚĆ

Marsjanie niszczą polską rodzinę! I to w sitcomie improwizowanym! Co by było, gdyby kosmita, posiadający 40 płci i stratosferyczną ratę kosmicznego kredytu, emigrant za zarobkiem, wylądował w Polsce? A gdyby wylądował statkiem kosmicznym w dieslu, przerywając celebrację sobotniego grilla?

Jeśli znacie i lubicie kultowy serial z lat 80. „Alf”, to pokochacie Nowakowskich! To przeciętna polska rodzina (tacy „nasi Tannerowie”), która – ze względu na benefity w socjalu – zmuszona jest gościć u siebie niesfornego przybysza z kosmosu. Nasz Marsjanin jest równie uroczy, co krnąbrny, chce korzystać z ziemskiego Tindera, a w weekendy wymyka się nocą na bulwary wiślane. ET, który na dodatek szuka posady w IT. Wydaje się szybko asymilować, jednak jego pobyt na planecie Ziemia ma ukryty cel…

grafika: Michał Rzecznik (Rzeczor)

 

Bilety: 35 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.