fbpx
Biznes

Marek Bieńczyk w Wieczorze z Agnieszką: Improwizacje o ciastkach, melancholii i stylu

Czy da się zjeść ciastko z przyjemnością? Co ma wspólnego smutek i kompozycja? Kto się kłania rozległym obszarom wodnym?

 

Zapraszamy na spektakl inaugurujący cykl  „Wieczór z Agnieszką” będący improwizacjami do rozmów w prowadzeniu Agnieszki Drotkiewicz. Gospodyni programu będzie gościć Marka Bieńczyka  – pisarza, historyka literatury, enologa, autora esejów najwyższej próby, laureata nagrody literackiej Nike za powieść „Książka twarzy”. Rozmowa o napoleonach i pączkach, nieokreślonym źródle smutku, o smaku wina i grach literackich posłuży jako inspiracja do spektaklu improwizowanego w wykonaniu improwizatorów Wycieczek Osobistych.

 

Agnieszka Drotkiewicz pisarka, dziennikarka i kulturoznawczyni. Nominowana do Paszportów Polityki za powieść pt. „Teraz”. Autorka i współautorka licznych zbiorów rozmów m.in. z Rochem Sulimą, Sylwią Chutnik, Dorotą Masłowską, Jakubem Żulczykiem, Ewą Kuryluk, Andrzejem Chyrą czy Michelem Houellebekiem.

 

Bilety: 30/20 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

 

| fot. Krzysztof Dubiel