fbpx
Biznes

Łajdackie opowieści – czyli impro z Grzegorzem Kasdepke i Hubertem Klimko-Dobrzanieckim

O pierwszych razach doświadczanych wszystkimi zmysłami i o smakowaniu życia całym sobą – o tym jest najnowsza książka Grzegorza KasdepkeHuberta Klimko-Dobrzanieckiego. „Królik po islandzku” to zbiór anegdot, wspomnień i portretów, zwieńczonych przepisami na dania, które autorom kojarzą się z najważniejszymi momentami w ich życiu. Wrócimy do barów mlecznych, przejedziemy się autostopem, zachłyśniemy towarami eksportowymi z zachodu (zagranicznymi papierosami, kolorowym alkoholem i pierwszymi komercyjnymi filmami na taśmach VHS) i przywołamy smak brzoskwiń w puszce kradzionych podczas pracy w OHP.

A dla zaostrzenia apetytu czytelników zapraszamy do piwnicy przy Nowowiejskiej na przystawkę w postaci spektaklu improwizowanego. Autorzy „Królika po islandzku” przeczytają wybrane fragmenty książki, a zainspirowani nimi komicy i komiczki z Klubu Komediowego zagrają serię scen – czasem ironicznych, czasem refleksyjnych, a miejscami nawet zaskakująco sprośnych.

Książkę „Królik po islandzku” (Wielka Litera, 2022) możecie kupić m.in. online, na stronie Wydawnictwa.

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.