fbpx
Biznes

Kuboty i konewki – impro na działce

Podobno nie ma większej ziemskiej rozkoszy nad wypad na działkę. Błogosławiony ten, kto taką posiada. Posiadacz daczy w sezonie letnim wskakuje na niemal sam szczyt drabiny towarzyskiej, od niego zależy, kto w weekend wypocznie na łonie natury, a kto skiśnie w wielkomiejskim zaduchu, udając, że równie dobrze można się bawić na plaży pod Poniatowskim albo na Polach Mokotowskich.

Klub przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy kolejny długi weekend spędzą w mieście! Zagramy dla Was komediowy spektakl improwizowany, inspirowany wspomnieniami z pozamiejskich wywczasów, historiami z poszukiwań działki idealnej i ekscesami z ROD-ów (Rodzinnych Ogródków Działkowych). Zatem najwyższy czas włożyć kuboty kupione na promce w Biedrze, napełnić konewki browarkiem, i nastawić GPS-y wyobraźni na wylotówkę ze stolicy!

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.