fbpx
Biznes

Kto nie pije, ten donosi – alkoteleturniej | PREMIERA

11 litrów czystego alkoholu – tyle wypija rocznie statystyczny Polak.
22 złote – tyle średnio zapłacisz w Polsce za półtora litra wódki.
360 osób – tylu Polaków przypada na jeden krajowy sklep z alkoholem.

Czy te liczby budzą niepokój? Tak. Czy potwierdzają światowe trendy dotyczące spożycia alkoholu? Wręcz przeciwnie. Czy wiedza ta przyda się uczestnikom teleturnieju „Kto nie pije, ten donosi”? Bynajmniej.

Nasi zawodnicy zmierzą się ze sobą w licznych konkurencjach. Ich zadaniem będzie między innymi: kupić jak najwięcej literek za literek, aby odgadnąć i poprawnie wybełkotać hasło, odgadnąć markę wódki po jednym szocie, a na koniec zdecydować, czy wziąć zakup kolejki na siebie czy na kolegę. Na szczęście mają do dyspozycji koła ratunkowe w formie: okolicznościowej narady rodzinnej albo telefonu do trzeźwego przyjaciela. Kto pójdzie na całość, a kto na drugą nóżkę? Kto wzniesie toast, a kto wypije strzemiennego? Seria niedorzecznych, zakrapianych alkoholem rund wskaże nam zwycięzcę – osobę nie tyle o największej specjalistycznej wiedzy, co o najmocniejszej głowie.

Zapraszamy na premierę programu „Kto nie pije, ten donosi”, najnowszego, improwizowanego teleturnieju Klubu Komediowego. W roli gospodarza znany i lubiany – Tadeusz Niepijanowski!

Alkohol, wyrzuty sumienia, wulgaryzmy. Program dla widzów 18+.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: