fbpx
Biznes

Koc, kac i kot – z dziennika warszawskiej singielki: NIE MAM SIŁY NA TĘ WIOSNĘ

Idzie wiosna: pora roku bardzo nieprzychylna singielkom. Zrzucenie koca z merynosa obnażyło zmagazynowane w ciele smutki i kilogramy. Wiosenne wietrzenie szafy wykazało, że liczby wzrosły nie tylko na termometrze, ale i na metkach. Za małe ciuchy zanosisz więc na babską wymiankę, podczas której okazuje się, że inne dziewczyny znacznie produktywniej niż ty spędziły zimę – zarówno na siłowni, jak i na Tinderze. I kiedy one paplają o swoich romantycznych planach na majówkę i weselach, na które idą jako osoby towarzyszące, ty popijasz prosecco z największego kubka do herbaty, jaki udało ci się znaleźć, i zastanawiasz się, czy przygarnięcie trzeciego kota będzie wyrazem empatii czy już może desperacji…

Jednak zanim to nastąpi – zapraszamy na specjalny odcinek spektaklu improwizowanego „Koc, kac i kot – z dziennika warszawskiej singielki”! Razem spróbujemy utopić twoją wewnętrzną Marzannę i okiełznać emocjonalne roztopy,  które zalały twoją pewność siebie! Zawsze to powód, by wyjść w weekend z domu i się przewietrzyć. A może przy okazji uda nam się cię rozbawić i zainspirować. Idąc za przykładem Bridget Jones, patronki wszystkich singielek: Czasem do szczęścia wystarczą majtki w panterkę, para adidasów i paszport. Tegoroczna wiosna może okazać się całkiem znośna.

Bilety: 55 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.