fbpx
Biznes

Klub Komediowy z „Przekrojem” feat. Marek Raczkowski

Zapraszamy na spektakl improwizowany zainspirowany najnowszym numerem „Przekroju”. A spotkanie będzie o tyle wyjątkowe, że specjalnym reprezentantem redakcji kwartalnika będzie Marek Raczkowski – artysta plastyk, malarz, rysownik, plakacista i satyryk, od 2003 roku związany z czasopismem „Przekrój”.

Tego wieczoru nasz Gość zaprezentuje własne ilustracje, a może też przeczyta wybrane fragmenty z wiosennego wydania „Przekroju”. Grafiki i teksty posłużą jako inspiracje dla improwizatorów i improwizatorek z Klubu Komediowego do zagrania scen, które będą powstawały na żywo, na oczach publiczności.

A w wiosennym „Przekroju” autorzy i autorki m.in.:

Najnowsze wydanie kwartalnika jest dostępne – do czytania i słuchania – na stronie przekroj.pl.

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.