fbpx
Biznes

Klub Komediowy & Tomasz Raczek: Zagraj to jeszcze raz – najlepsze sceny w historii kina

sobota, 26.06
19:00

miejsce: Klub Komediowy, Nowowiejska 1 Warszawa

Ten wieczór to prawdziwa gratka dla kinomanów. Gościem Klubu Komediowego będzie Tomasz Raczek! Znany krytyk filmowy opowie o wybranych przez siebie scenach z filmów i utworach kinowych. Pochodzące z nich stop-klatki będą dodatkową inspiracją i wyzwaniem dla komików, którzy będą musieli grać sceny, przyjąwszy pozycje fizyczne z omawianych kadrów, wyświetlanych na ekranie.

Spektakl będzie wymyślany na bieżąco, bez przygotowanego scenariusza, rozpisanych postaci czy ustalonego miejsca akcji. Dlatego może być on równie zaskakujący dla widzów, jak i dla samych aktorów.

Tomasz Raczek – krytyk filmowy i youtuber, redaktor naczelny „Magazynu Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich”, autor audycji „RACZEK MOVIE” w Radiu Nowy Świat, kurator kolekcji pereł światowego kina na internetowej platformie entclick.com. Wcześniej m.in. kierownik literacki Zespołu Filmowego „Oko”, redaktor naczelny „PLAYBOYA” i miesięcznika „FILM”, dyrektor kanałów telewizyjnych nfilmHD oraz wicedyrektor TVP2. Razem z Zygmuntem Kałużyńskim stworzył nadawany przez kilkanaście lat cykl filmowy „Perły z lamusa” w TVP2. Autor 15 książek o filmie i telewizji oraz 3 płyt z muzyką filmową. Laureat Nagrody im. Stanisława Wyspiańskiego, Wiktora i Nagrody PISF za popularyzowanie filmu w telewizji.

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.