fbpx
Biznes

Klub Komediowy & Polish Masters of Art

środa, 27.10
19:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

Z wielkiej pasji do polskich mistrzów malarstwa zapraszamy was na wieczorną dawkę tego, co w naszej rodzimej sztuce najlepsze. A naszym gościem i przewodnikiem będzie Kamil Śliwiński, twórca Polish Masters of Art – popularnego fanpage’a, którego głównym celem jest odkrywanie bogactwa polskiej sztuki z wykorzystaniem nowych mediów i udowadnianie, że mogą one być znakomitym medium do rozwijania artystycznych pasji i zainteresowań oraz promowania polskiej kultury na całym świecie. 

Kamil Śliwiński – twórca projektu Polish Masters of Art, którego głównym celem jest odkrywanie bogactwa polskiej sztuki z wykorzystaniem nowych mediów, w szczególności najpopularniejszych sieci społecznościowych. Przez lata zawodowo zajmował się marketingiem i PR-em w internecie, a po godzinach pracy rozwijał swoje artystyczne inicjatywy. Od ponad 7 lat odkrywa i bada spuściznę po jednym z najciekawszych polskich artystów współczesnych, Zdzisławie Beksińskim, od blisko 2 lat odkrywa również twórczość zapomnianego polskiego rzeźbiarza Stanisława Szukalskiego. Prowadzi autoryzowane przez spadkobierców profile społecznościowe poświęcone tym nietuzinkowym twórcom, organizuje wystawy i spotkania miłośników ich twórczości, które mimo często absolutnie oddolnego charakteru cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Prowadząc projekt PMoA od ponad 4 lata zawsze stara się działać niestandardowo, z powodzeniem angażując społeczność zgromadzoną wokół tej inicjatywy do wielu ciekawych przedsięwzięć. Kolejnym z nich będzie z pewnością kooperacja z zespołem warszawskiego Klubu Komediowego.

Kamil wybierze dla nas kilka dzieł, a komicy i komiczki zagrają do tego serię improwizowanych scen, oscylujących wokół artyzmu i komizmu. Przekonamy się, do czego zainspirują nas obrazy z galerii Polish Masters of Art.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej..
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.