fbpx
Biznes

Klub Komediowy & Pablopavo i Ludziki: Trzecie Tournee Warszawskie

Jesienią 2022 Pablopavo i Ludziki znowu ruszają w eleganckie Tournee Warszawskie. Każdy z koncertów będzie się trochę różnił: repertuarem, instrumentarium, klimatem miejsca. Zespół odwiedzi sześć miejsc, gdzie wykluwa się kultura niezależna, m.in.: Kicię Kocię, Kuźnię Kulturalną, Dzika, UCK Alternatywy, a także Klub Komediowy – w którym będzie trochę inaczej, bo poza muzyką będą też sceny impro do piosenek.

Dołączcie do Trzeciego Tournee Warszawskiego! Będą niespodzianki i popatrzymy sobie w oczy. Więcej o Pablopavo na stronie karrot.pl/pablopavo.

Drzwi 19:00
Koncert 20:00

Bilety: 89-99 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.