fbpx
Biznes

Klub Komediowy & Pablopavo i Ludziki: Drugie Tournee Warszawskie

 Zapraszamy na spektakl improwizowany, inspirowany muzyką Pablopavo i Ludzików!

Jesienią 2019 Pablopavo i Ludziki porwali się na coś zupełnie szalonego. 7 koncertów z rzędu, dzień po dniu, w tym samym mieście. Potwierdziło to ich podejrzenie, że będzie z tego więcej radości niż z jednego, acz dużego koncertu. Tak im się podobało, że nawet koncertowego winyla wydali. 2020 nie dał nikomu szans na powtórkę, ale oto ogłaszamy Drugie Tournee Warszawskie. Zespół odwiedzi z koncertami Kicię Kocię, Dzika, Hydrozagadkę, a także Klub Komediowy – w którym aktorzy i aktorki będą improwizować do piosenek Pablopavo i Ludzików.

Więcej o Pablopavo na stronie karrot.pl/pablopavo.

Bilety: 89 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.