fbpx
Biznes

Klub Komediowy na wakacjach: Z dziennika warszawskiej singielki

niedziela, 21.08
18:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

wstep wolny

Masz 30 lat i status na Facebooku „wolna”. Rodzice wyprawiają rubinowe gody tylko po to, by zeswatać cię z rozwiedzionym synem sąsiadów. Tymczasem ty wdałaś się w wakacyjny romans bez przyszłości z pracownikiem hotelu w Ustce. Nie ma tygodnia, żebyś nie popełniła jakiejś gafy, dnia – byś nie liczyła wypalonych fajek i niespalonych kalorii. Letnie wieczory spędzasz albo pijąc aperole na mieście w towarzystwie innych singielek, albo samotnie w kawalerce na Kole – wygrzebując łyżeczką ze słoiczka ostatnie resztki musu czekoladowego kupionego w Charlotte…

Zanim jednak na dobre zawiniesz się w koc, by w kokonie z merynosa przetrwać kolejną jesień swojego staropanieńskiego życia – przyjdź do Rakiety na ostatni tego lata plenerowy spektakl improwizowany, inspirowany życiem wielkomiejskich singielek. Może dodamy twojej wewnętrznej Bridget nieco otuchy, a może nawet uda nam się ją rozbawić.

GDZIE: Letnia scena w ogródku Rakiety (czyli na zewnątrz, pod gołym niebem).
ZA ILE: Wstęp wolny (czyli za dara!).
CO PO SPEKTAKLU: Tańce! (ok. 20-21 wjedzie DJ, także weekendzie – trwaj!).

W razie niekorzystnych warunków pogodowych spektakl może zostać odwołany (za to widzowie mogą się schować przed deszczem w Rakiecie, zamówić piwo, pickę czy drinka). Jakkolwiek nie ma czegoś takiego jak zła pogoda – jest tylko nieodpowiednie stężenie alkoholu we krwi. Śledźcie prognozy na fanapage’ach Klubu Komediowego i Rakiety.

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami.
2. Przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.