fbpx
Biznes

Klub Komediowy na wakacjach: Tinder impro party – Szukam partnera/-ki na wesele

Ciekawość, otwartość, desperacja – zazwyczaj to z tych powodów lądujemy na Tinderze. W wakacje dochodzi jeszcze jeden czynnik: SEZON WESELNY. A im bliżej daty imprezy, na którą bardzo nie chcesz przyjechać solo, tym częściej swipe’ujesz w prawo. Podobno nie bierze się drzewa do lasu, ale umówmy się: nikt jeszcze nikogo nie poznał na czyimś weselu! A w „lesie”, w którym pełno od brzuchatych wujów („Gdybym to ja był młodszy…”), uszczypliwych znajomych („Nie martw się, nawet na zjełczały pasztet znajdzie się w końcu ktoś wystarczająco głodny”) oraz wścibskich cioteczek („A jest tam ktoś w tej Warszawie…”) – w takim lesie potrzeba oręża! Albo przynajmniej tarczy. Nawet drewnianych! Więc swipe’ujesz dalej!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Klub Komediowy na wakacjach”. Zagramy improwizowany spektakl, inspirowany jednym z najpopularniejszych portali randkowych, z którego oczywiście „nikt z nas nie korzysta”… Zapraszamy zatem na wakacyjny rajd przez najbardziej okłordowe randki z Tindera – w poszukiwaniu partnera/partnerki na wesele!

GDZIE: Letnia scena w ogródku Rakiety (czyli na zewnątrz, pod gołym niebem).
ZA ILE: Wstęp wolny (czyli za dara!).
CO PO SPEKTAKLU: Tańce! (ok. 20-21 wjedzie DJ, także weekendzie – trwaj!).

W razie niekorzystnych warunków pogodowych spektakl może zostać odwołany (za to widzowie mogą się schować przed deszczem w Rakiecie, zamówić piwo, pickę czy drinka). Jakkolwiek nie ma czegoś takiego jak zła pogoda – jest tylko nieodpowiednie stężenie alkoholu we krwi. Śledźcie prognozy na fanapage’ach Klubu Komediowego i Rakiety.

Kolejne plenerowe spektakle w ogródku Rakiety: 7 sierpnia, 21 sierpnia.

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami.
2. Przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.