fbpx
Biznes

Klub Komediowy na wakacjach: Bardzo letnie piosenki

Klub Komediowy zaprasza na nietypowy koncert złożony z serii muzycznych hitów, które nie powstały w 2022 roku (a w zasadzie i w żadnym innym). Coś jakby między Open’erem a Męskim Graniem, przy czym wokaliści i wokalistki, zanim wejdą na scenę i wezmą do ręki mikrofon, nie znają ani tytułów, ani tekstów piosenek. Co więcej, akompaniująca im przy pianinie Maja Lenar także nie zna melodii, nie ma nawet wybranego gatunku, w którym zagra. Wszystkie utwory będą wymyślane i śpiewane na żywo, do inspiracji danych przez publiczność. 

Zapytamy Was za to o tematy, które są dla Was istotne, i o których chcecie usłyszeć muzyczne przeboje: o wakacyjnej miłości, korpodepresji, ludziach zagubionych w tramwaju, a odnalezionych na Tinderze… Razem stworzymy nieszablonową listę przebojów, której – ku rozpaczy nielicznych fanów, a ku uldze pozostałych – nigdy nie będziemy już w stanie ponownie odtworzyć. 

GDZIE: Letnia scena w ogródku Rakiety (czyli na zewnątrz, pod gołym niebem).
ZA ILE: Wstęp wolny (czyli za dara!).
CO PO SPEKTAKLU: Tańce! (ok. 20-21 wjedzie DJ, także weekendzie – trwaj!).

W razie niekorzystnych warunków pogodowych spektakl może zostać odwołany (za to widzowie mogą się schować przed deszczem w Rakiecie, zamówić piwo, pickę czy drinka). Jakkolwiek nie ma czegoś takiego jak zła pogoda – jest tylko nieodpowiednie stężenie alkoholu we krwi. Śledźcie prognozy na fanapage’ach Klubu Komediowego i Rakiety.

Kolejne plenerowe spektakle w ogródku Rakiety: 24 lipca, 7 sierpnia, 21 sierpnia.

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami.
2. Przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.