fbpx
Biznes

Klub Komediowy feat. Justyna Sobolewska: Jak rozmawiać o książkach, których się nie czytało?

Miło nam zapowiedzieć kolejną artystkę, której osobowość i twórczość będzie inspiracją do spektaklu improwizowanego. Na scenie Barki Wisława wystąpi Justyna Sobolewska!

Justyna Sobolewska – krytyczka literacka, dziennikarka tygodnika „Polityka”. Absolwentka Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Wcześniej pracowała w „Przekroju” i „Dzienniku”. W 2012 ukazała się jej „Książka o czytaniu, czyli resztę dopisz sam” (w Wydawnictwie Polityki). Wydanie rozszerzone „Książki o czytaniu” ukazało się w Wydawnictwie Iskry (2016). Autorka wyboru opowiadań Konela Filipowicza „Moja kochana, dumna prowincja” (2017). Zasiada w jury Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius” oraz w kapitule Nagrody
Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Laureatka PIK-owego Lauru (2015) przyznawanego przez Polską Izbę Książki za popularyzację czytelnictwa w kategorii mediów drukowanych. Mieszka w Warszawie.

Inspiracje zaprezentowane tego wieczoru przez naszego gościa staną się zaczynkiem do serii improwizowanych scen.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi).

Bilety na spektakl można kupić:

Fot. Wrocławska Nagroda Poetycka Silesius