fbpx
Biznes

Klub Komediowy dla biznesu – znów w Q1 mi nie wyszło

Klub Komediowy i jego biznesowa odnoga Żart i Biznes zapraszają na wieczór komediowo-biznesowy, w którym zrobimy Q1 review w naszym wydaniu. 

​​Po dłuższej przerwie powracamy z kolejnym odcinkiem, gdzie komicy próbują coś mówić o biznesie. Spektakle improwizowane wymyślane na żywo na eventach, które garściami czerpią z openspace’owych mitów, freelancerskich wymówek i przetargowych fuck’upów. Pokażemy, dlaczego trudne tematy z firmy najlepiej opowiadać przez spektakl komediowy oraz jak w niestandardowy sposób rozluźnić atmosferę w zespole.

Na wieczór będzie się składać spektakl z improwizowanymi piosenkami ze świata korporacji. Będziecie mogli nam podrzucać tytuły piosenek, m.in. Co śpiewa księgowa przed końcem roku budżetowego?”. Zagramy również sceny do zebranych wcześniej briefów z Waszych firm.  Zobaczycie też sztukę prezentacji w zupełnie nowym wydaniu. Będziecie mogli również nam wysłać wcześniej Waszą prezentację z firmy na adres biznes@komediowy.pl, a my zaprezentujemy ją na żywo w zupełnie nowym i komediowym kontekście.  

Jako Klub Komediowy trzymamy się dewizy, że zobaczymy się po tym wieczorze na Twojej firmówce! Na Q2: ty i ja!

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.