fbpx
Biznes

Klub Komediowy czyta „Książki. Magazyn do Czytania” | PREMIERA

„Książki. Magazyn do czytania” już w sprzedaży! A w nim: Katarzyna Surmiak-Domańska pyta genialnego amerykańskiego pisarza George’a Saundersa o jego sny, wychowanie przez zakonnice i młodzieńczą fascynację prawicą; polska premiera eseju Saundersa o Gogolu; rozmowa Michała Nogasia z Hervé le Tellierem, Francuzem, którego powieść „Anomalia” właśnie podbija świat. A także: czy Marek Kotański był trochę diabłem; cała prawda o masonerii; i za co kochamy czekoladę…

Tego wieczoru wybrane (i odczytane) przez członków/członkinie i współpracowników/współpracowniczki Redakcji fragmenty dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania” posłużą za źródło inspiracji do komediowego spektaklu improwizowanego!

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.