fbpx
Biznes

Klub Komediowy & Barłóg literacki (Sylwia Chutnik i Karolina Sulej)

„Barłożenie się” – wylegiwanie się w łóżku, odpoczywanie, relaks z książką – to alternatywa Sylwii Chutnik i Karoliny Sulej dla telewizora, to powrót do czasów, kiedy weekend oznaczał to, że można dłużej pospać, zjeść w łóżku śniadanie i poczytać gazety czy książki. Twórczynie programu „Barłóg literacki” zapraszają do swojego łóżka trafiają rozmaitych gości, którzy godzą się na to, aby pokazać się im z domowej strony i porozmawiać o tym, co sami piszą i czytają. Jedno łóżko, dwa koty, dwie prowadzące, jeden realizator, kilka poduszek, wielość książek.

„Barłóg literacki” tworzą: Sylwia Chutnik – pisarka, która kocha wszystko co papierowe, kaligrafię, kolaż i książki dla dzieci, które wcale nie są dla dzieci. Działaczka społeczna promująca czytelnictwo, oraz Karolina Sulej – reporterka ze słabością do książek osobliwych, podomek, zachwycająca się wszystkim niczym Ania z Zielonego Wzgórza. Wcześniej współprowadziły program „Cappuccino z Książką” w TVP Kultura oraz rubrykę literacką w „Wysokich Obcasach”. Teraz czytają i gadają do Was na YouTube’ie.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: