fbpx
Biznes

Klub Komediowy & Artur Kurasiński, „Róża, a co chcesz wiedzieć?”

Z okazji Dnia Dziecka – także tego wewnętrznego – zapraszamy na spektakl inspirowany drugą częścią edukacyjnej serią komiksowej dla dziewczynek i chłopców pt. „Róża, a co chcesz wiedzieć?”, w której trzynaścioro ekspertek i ekspertów tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją, fake newsami, rzeczywistością wirtualną, statystyką czy cyberbezpieczeństwem. 
 
Podczas spektaklu zapytamy – w ślad za tytułową bohaterką – o biotechnologię, VR czy kosmos. Po czym komicy postarają się objaśnić te zagadnienia w typowy dla siebie niesforny i żartobliwy sposób. Na szczęście nasze teatralne wygłupy skomentuje Artur Kurasiński, pomysłodawca i scenarzysta komiksu. Padnie więc wiele zasadnych pytań, równie dużo merytorycznych odpowiedzi i nieadekwatnie sporo improwizowanych scenek. Na jaki temat? To zależy, co chcecie wiedzieć. 🙂
 
Zapraszamy przede wszystkim rodziców z dziećmi od lat 5 (a także wszystkich, którzy nie uważali w szkole na matematyce – to będą najmilsze korepetycje, na jakich byliście!).
 
 
Artur Kurasiński – pomysłodawca i scenarzysta komiksu „Róża, a co chcesz wiedzieć?”. Na co dzień pisze i edukuje o technologii oraz tworzy i konsultuje biznesy technologiczne. Ex-startupowiec. Tech-realista. Mówca czasami publiczny. Niekiedy biega z olimpijskim zniczem. Nerd & tata. Cyfrowy narrator, kurator i kreator. 

Więcej o komiksie na stronie edukomiks.pl.

 

Bilety: 35 zł – dorośli; 20 zł – dzieci

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.