fbpx
Biznes

KLANCYK i MICHAŁ NOGAŚ: KSIĄŻKI, KTÓRYCH NIGDY NIE POWINNIŚCIE PRZECZYTAĆ

Wizyta w każdej księgarni (nawet jeśli jest ich coraz mniej) może przyprawić o zawrót głowy. W naszych oczach mienią się piękne okładki, kuszą egzotycznie brzmiące nazwiska. Jak się w tym wszystkim połapać? Przecież nie wszystkie z nich są dobre. Podczas tego wieczoru skupimy się na tym, aby zaprezentować publiczności wybór książek, których nikt, nigdy, pod żadnym pozorem nie powinien brać do ręki. Zaprezentuje je (wybierając całkowicie subiektywnie) Michał Nogaś, a Klancyk zagra do nich serię scen, które w najmniejszym nawet stopniu nie będę ich prawdziwą fabułą (chyba, że przez czysty przypadek stworzymy dokładnie to, co wymyślił pisarz). Co dokładnie się wydarzy, oczywiście nie wiemy.

Michał Nogaś (38), dziennikarz radiowy i prasowy, który przyszedł na świat w bibliotece. Czyta (za) dużo książek, a potem o nich opowiada i pisze. Rozmawia z pisarzami z całego świata, a ci przed nim nie uciekają. Mąż, ojciec, przyjaciel, znawca jamników.

☞ Bilety: 30/20 zł (Ulga przysługuje uczniom i studentom, seniorom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro)

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.