fbpx
Biznes

Klancyk i Katarzyna Nosowska

Nie do końca wierzymy, że to się dzieje, ale faktem jest, że w piątek 16 marca na jednej scenie z Klancykiem wystąpi Katarzyna Nosowska we własnej osobie – wokalistka, autorka tekstów, felietonistka i instagramerka (!). Nie wiemy jeszcze, co przygotuje nasz gość, ale jej wystąpienia posłużą za inspirację do serii improwizowanych scen.

 

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

 

☞ Bilety: 35 zł/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: