fbpx
Biznes

Klancyk i Improkracja

Zawsze chcieliśmy mieć siostrę. Czujemy, że Improkracja mogłaby być taką naszą młodszą siostrą, tylko zdolniejszą, ładniejszą i z Wrocławia. Jeśli jeszcze ich nie znacie, koniecznie przyjdźcie zobaczyć, jak dzielimy scenę z – naszym zdaniem – najlepszą polska ekipą improwizatorów.

Teatr Improwizacji Improkracja to jeden z najstarszych teatrów improv w Polsce. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność, jak i samych aktorów. Improkracja, wystawiając swoje spektakle regularnie od 2011 roku we Wrocławiu, zdążyła na stałe wpisać się w komediowy repertuar teatralny miasta. Członkowie teatru zdobywali  doświadczenie w improwizacji teatralnej m. in. w iO Theatre, UCB czy Annoyance Theatre w USA, czyli w światowej kolebce improv. Więcej na www.improkracja.pl

Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.
– Mariusz Szczygieł

Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.
– Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”

Bilety: 40/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.