fbpx
Biznes

Klancyk gra późne miłości. Non-ficiton z Agatą Romaniuk

Krótkie, szczęśliwe, późne i zwykle ostatnie miłości. Miłości, o których zwykle się nie mówi. Spotkania po latach, związki wbrew rozsądkowi i na przekór społecznym oczekiwaniom, wytęsknione, niespodziewane, pikantne, czułe, zabawne i bezwstydne. Historie z nowej książki Agaty Romaniuk zainspirują spektakl Klancyka w reporterskim cyklu „Non-fiction”. Usłyszycie fragmenty „Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości” w wykonaniu autorki, a Klancyk zrobi z nimi to, co umie najlepiej.

Agata Romaniuk – socjolożka z doktoratem z Polskiej Akademii Nauk. Absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu i założycielka Grupy Reporterskiej „Głośniej”. W 2017 zainicjowała projekt badawczo-reporterski „Światła Małego Miasta”, który opisywał życie Polaków w najmniejszych miasteczkach. Publikuje teksty w „Dużym Formacie”, „Przekroju”, „Piśmie” i magazynie „Non/Fiction”. Autorka książek reporterskich „Z miłości? To współczuję. Opowieści z Omanu” i „Krótko i szczęśliwie. Historie późnych miłości” (Wydawnictwo Poznańskie). W 2022 r. ukazała się jej debiutancka powieść „Proste równoległe” (Wydawnictwo Agora). Jest autorką dwujęzycznej książki dla dzieci pt. „Bal u lamorożca. Polsko-ukraińskie bajki o przyjaźni” wydanej przez Zygzaki i bestsellerowej serii dziecięcych kryminałów „Kocia szajka” (Agora).

Bilety:
35 zł – early birds (oferta obowiązuje do niedzieli przed spektaklem)
50/40 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.