fbpx
Biznes

Klancyk feat. Justyna Sobolewska i najlepsze książki 2017 roku

Dziennikarka „Polityki” Justyna Sobolewska wybiera fragmenty najlepszych książek 2017 roku, a Klancyk przedstawia ich alternatywne wersje.

 

Przeczytaliście najlepsze książki 2017 roku? My pewnie nie, ale mamy kogoś, kto je wszystkie poznał i nam o nich opowie. Justyna Sobolewska jest dziennikarką „Polityki”, która o kulturze wie wszystko i zaprezentuje swój subiektywny przewodnik po wybitnych publikacjach mijającego roku. Opowie o nich, może przeczyta fragment, a następnie Klancyk zagra serię scen, które w jakiś sposób będą do nich nawiązywać. Czasem treścią, czasem klimatem, najczęściej luźnym skojarzeniem. Improwizatorzy porwą te lektury w zaskakującą podróż do środka swej zbiorowej wyobraźni. Efekt będzie zaskakujący dla wszystkich.

 

Teatr Improwizowany Klancyk od ponad dziesięciu lat gra komediowe spektakle powstające na żywo. Na scenie tworzą świat wyobraźni, który rodzi się między nimi a publicznością i nigdy się nie powtórzy.

 

☞ Bilety: 35/25 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić: