fbpx
Biznes

Karol Kopiec: „Autodiagnoza” 

czwartek, 30.03
19:00

miejsce: Rakieta Klub, Nowy Świat 4a Warszawa

Przed wami Karol Kopiec w programie „Autodiagnoza”. Stand-uper, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Club w Comedy Central, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN-u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: „Dzięki Bogu już weekend” oraz „Tylko dla dorosłych”. No a teraz także na deskach Rakiety!

Karol tak pisze o swoim najnowszym materiale: Mój najnowszy program zatytułowałem Autodiagnoza i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.

Wystąpi: Karol Kopiec + support

Występ tylko dla widzów pełnoletnich.
Nagrywanie występu w formie audio i wideo jest zabronione.

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.