fbpx
Biznes

Ja nie przepłynę? – czyli nadwiślańskie przypały

środa, 23.06
20:00

miejsce: Plac Zabaw nad Wisłą, Bulwar B. Grzymały-Siedleckiego 00-351 Warszawa

wstep wolny

Środa – mała sobota. Część znajomych wyjechała na Kaszuby, gdzie pracuje zdalnie, a u tych, co zostali, jest czas kąpania dzieci. Nawet się cieszysz, że nie ma z kimś iść do knajpy. Zrobisz zaległe pranie, odpalisz Netfliksa, a może pójdziesz wcześniej spać. A jednak – coś cię podkusiło i publikujesz na fejsie niezobowiązujący post sondujący, czy ktoś coś jednak może gdzieś na mieście…. Ku twojemu zdziwieniu odpowiada dawno niewidziany kumpel ze studiów, taki z tych najbardziej przypałowych, nieobliczalnych i szalonych. Ku twojemu przerażeniu – proponuje browarek na bulwarach… Nie wiedzieć jak i ile browarów później stoisz rozebrany do pasa na nadwiślańskim brzegu, krzycząc buńczucznie: Co? Że ja nie przepłynę?! Jeszcze przez chwilę masz przebłysk rozsądku (że wiry wodne, że policja rzeczna, ale trochę jednak przypał…). Na szczęście tylko przez chwilę… Viva la vida loca! Na pohybel czwartkom!

wstęp wolny

scena: Plac Zabaw nad Wisłą

W razie niekorzystnych warunków pogodowych spektakl może zostać odwołany. Jakkolwiek nie ma czegoś takiego jak zła pogoda – jest tylko nieodpowiednie stężenie alkoholu we krwi. Śledźcie prognozy na fanapage’ach Klubu Komediowego i Placu Zabaw.

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU 

1. Liczba osób na widowni jest ograniczona liczbą miejsc siedzących. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów, i o nieprzestawianie siedzeń.
2. Podczas spektaklu rekomendujemy widzom zakrywanie ust i nosa. W związku z tym przypominamy o wzięciu ze sobą maseczki.
3. Uczestnicznie w spektaklu jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie przebywa na kwarantannie, ani że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.