fbpx
Biznes

Izabela Chlewińska i Klub Komediowy

Klub Komediowy przedstawia kolejną odsłonę cyklu spotkań z twórcami, którzy mają niebanalną osobowość i takąż propozycję artystyczną! W listopadzie gościliśmy poetę Piotra Fiedlera, a w tym miesiącu zagramy spektakl improwizowany, do którego inspiracje przygotuje nam niezwykły gość: tancerka, choreograf, muzyk, pedagog, artystka niezależna w jednej osobie:

⭐ ⭐ ⭐ IZABELA CHLEWIŃSKA ⭐ ⭐ ⭐

Swoje autorskie spektakle taneczne (Ophelia is not Dead, Tralfamadoria, Dehumanized Project Nr 1) prezentowała m.in. w Niemczech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Jej ostatnia praca solowa – spektakl You Have Your Voice – była prezentowana m.in. na scenie Teatru Studio w ramach programu Scena Tańca Studio w Warszawie. Iza Chlewińska współpracowała z Teatrem Dada von Bzdullow (m.in. Le Sacre) i Ramoną Nagabczyńską (New (Dis)Order), z którymi prezentowała spektakle m.in. w Pekinie czy Edynburgu.

Jako choreograf i autorka ruchu scenicznego realizuje spektakle dramatyczne w większości teatrów w Polsce. Od 10 lat spełnia się jako pedagog, doskonaląc swoją autorską metodę pracy z ciałem i głosem. Prowadziła warsztaty w Japonii, Niemczech i USA. Współtworzy warszawskie Centrum w Ruchu – nieformalny kolektyw choreografów niezależnych.

 

Bilety: 25/15 zł