fbpx
Biznes

Impro w oparach absurdu, czyli Komediowy z Tuwimem i Słonimskim | NOWOŚĆ

W ubiegłym roku Klub Komediowy znalazł kolejny sposób na brak monetyzacji swoich działań: Założyliśmy Czytelenkę! Postanowiliśmy dać upust bibliofilskim zapędom – także po to, by spróbować w jak najprecyzyjniejszy sposób odpowiedzieć na zapotrzebowania bibliograficzne przymiotnika „komediowy”. Sercem tego księgozbioru jest uknuty przez nas dział pt. „Związek Polskich Literatów Śmiesznych”, który rozrasta się gałęziami nieco zapomnianej już genealogii literatów satyrycznych – mniej lub bardziej zapomnianych Swinarskich, Załuckich, Kernów, Makuszyńskich, Marianowiczów, Przyborów i innych. Tego wieczoru sięgniemy po utwory Juliana Tuwima i Antoniego Słonimskiego i zagramy spektakl zainspirowany twórczością założycieli kabaretu „Pod Picadorem” i grupy literackiej „Skamander”!

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej..
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.