fbpx
Biznes

Impro do harlequinów, czyli rozpalone lędźwie | NOWOŚĆ

Bohaterowie naszego spektaklu to ludzie młodzi, piękni, bogaci, odnoszący sukcesy w życiu zawodowym. Mieszkają w loftach wyremontowanych według nieswoich pomysłów, jadają mizerię ze złotych półmisków, lubią luksus, chwalą się ostatnią podróżą do Japonii (a dopiero zapytani, na której wyspie byli – dowiadują się, że Japonia jest archipelagiem). Na pozór niczego im nie brak, poza jednym: miłością. I to nie byle jaką miłością, a taką, co szarpie, rozżarza, ciemięży i parzy.

„Rozpalone lędźwie” to improwizowany spektakl oparty na powieściach o bohaterach, których łączy gorące, gwałtowne i pełne namiętności uczucie, ale dzielą przeciwności losu. Wystawieni na próbę będą szukali jedynej ważnej rzeczy: spełnienia! Spektakle z serii harlequin sponsoruje cudownie odziedziczona i odrestaurowana kolekcja pocioteczno-babcinych książek soft-erotic. Niezapomniane przeżycia i doznania gwarantowane.

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.