fbpx
Biznes

Imieniny Wisławy & Nowe wiersze Wisławy Szymborskiej

22 maja imieniny obchodzą: Emil, Julia, Ryta, Dorian, Fulko, Helena, Jan, Krzesisława, Marcjan, Piotr, Roman, Wiesław, Wiesława oraz Wisława. I właśnie na cześć znanej poetki, patronki naszej literacko-komediowej jednostki pływającej organizujemy IMIENINY WISŁAWY.

O miłości na Tinderze, o najnowszym sezonie „Gry o tron”, o wymarciu białego nosorożca północnego, a może o tym, że modne znów stają się trendy z lat dwutysięcznych, i cała branża modowa przypomina budową bumerang… O czym pisałaby Wisława Szymborska, gdyby wciąż żyła i tworzyła? Zapraszamy na nietypowe spotkanie z twórczością poetki. Nietypowe, złożone z serii improwizowanych scen zainspirowanych nigdy niepublikowanymi utworami Szymborskiej, więcej – nigdy przez poetkę nienapisanymi. A za wszystkim stoi Grzegorz Uzdański, twórca fanpage’a „Nowe wiersze sławnych poetów”.

Grzesiek Uzdański, gdy nie wymyśla wierszy, uczy etyki i filozofii w gimnazjum, śpiewa w zespole Ryby i współtworzy cykl komediowy Wszystko Będzie Dobrze.

Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: