fbpx
Biznes

Houston, macie problem! – komediowy komentarz do problemów Ziemi i okolic | NOWOŚĆ

Wieczór, który udowodni, że wszystko – oglądane z odpowiedniej perspektywy – wydaje się śmieszniejsze, nawet Ziemia. Komicy z Klubu Komediowego podjęli się prawdopodobnie najbardziej absurdalnej misji w historii kosmicznych lotów załogowych. Jej celem jest skomentować bieżącą rzeczywistość z pokładu Rakiety! 

Zamierzamy pobić rekord największej odległości od naszej planety: od ulicy Wiejskiej w Warszawie, alarmujących raportów klimatycznych ONZ, od doniesień o kolejnych mutacjach zagrażającego naszej populacji wirusa, a także nie mniej zagrażających nam produktach rodzimej branży rozrywkowej – po to, aby spojrzeć na nie z dystansu, z ironicznym przymrużeniem oka, a czasem i z pewną dozą kąśliwości. Paliwa starcza nam już wyłącznie na pisanie niedorzecznych skeczy, obscenicznych scenek i nostalgicznych piosenek. Także tuż po pomyślnym (oby!) wodowaniu, zdamy Wam pełen raport z naszej podróży. Nie łudzimy się, że uda nam się Was uspokoić. Za to może uda się nam Was odrobinę rozbawić.

Bilety: 40/30 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.