fbpx
Biznes

Historie tysiąca i jednego kaca | NOWOŚĆ

Nie tak dawno temu, bo w ubiegły weekend, i wcale nie za siedmioma górami i lasami, bo w Planie B, na Mazowieckiej albo w osiedlowym barze na Bemowie – lał się szot za szotem, rozgrzane do czerwoności nalewaki pracowały bez ustanku, nóżka tańczyła, a buzia – piła… Wtem! nadszedł legendarny „dzień po”. Głowy spowiło zamroczenie, torsami targały torsje, a wyrzuty sumienia szturmowały pamięć i godność dzielnych imprezowiczów. I o tym będzie ta opowieść…

Zapraszamy na spektakl komediowy, inspirowany – mówiąc wprost – kacem. A także tym, co do niego doprowadziło, no i tym, co pozwoliło go uśmierzyć. Improwizatorzy i improwizatorki, niczym Szeherezada, będą snuć swą historię, a wszystko, co wydarzy się tego wieczoru na scenie, będzie wymyślane na bieżąco, bez scenariusza.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej..
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.