fbpx
Biznes

Halloweenowa rewia pt. „Przelew wyjdzie z grobu”

Zarówno w życiu osobistym, jak i na niwie zawodowej rzeczywistość zakłada na nas bolesne pułapki z kłamstw i kłamstewek, które można streścić w trzech zdaniach: „Odezwiemy się do pana”, „To nie twoja wina, to ja” i – w dobie inflacji chyba najbardziej bolesnym – „Przelew wyjdzie w piątek”. A jeśli termin płatności wypada niebezpiecznie blisko 31 października, zaczyna się robić groźnie… 

Sekcja aktorsko-autorska Klubu Komediowego zaprasza na zainspirowane jesienną frustracją halloweenowe variété ze Zbawiksa. Poza wątkami związanymi z codziennym zmęczeniem życiem w czasach wyczerpującego kapitalizmu, poruszymy tematy egzystencjalne, o których mówi się przy wigilijnym stole. A raczej grobie – w końcu Halloween to wigilia Dnia Wszystkich Świętych. Tego wieczoru zaciera się granica między półświatkiem a światem ludzi żyjących w dobrobycie. Dlatego wywołamy lekkoduchy na zasiłku, alimentacyjne zombie, demony bez mamony i trupy-słupy. Nie zabraknie też innych zabaw okolicznościowych, jak wyławianie fantów z misy pełnej rozczarowań, wydrążanie się z poczucia wartości, wyciąganie trupa z szafy, wikłanie się w pajęczynę relacji, przebieranki, wróżby i psikusy!

Zapraszamy do naszego podziemnego domu strachów! Bójcie się, śmiejcie i nie traćcie nadziei. Bo przelew w końcu wyjdzie – nawet, gdyby miał wyjść z grobu!

Bilety: 80 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.