fbpx
Biznes

Gliniarze z Kalwaria Hills – czyli zabójcza broń impro | NOWOŚĆ

Znacie i lubicie takie filmy jak „Gliniarz z Beverly Hills”, „48 godzin” albo „Zabójcza broń”? Ten wieczór jest zatem dla Was!  Zobaczycie gliniarskie impro, dwóch policjantów, z których jeden oczywiście stracił partnera wcześniej i ma wiecznie kaca, a drugi jest wyszczekanym i przystojnym żółtodziobem. Podczas tego wieczoru będzie dużo niedorzecznych dialogów,  zabawnych przesłuchań, karkołomnych pościgów i absurdalnych świadków. „Nie strzelaj w instrybutor” „Na ziemię skur… ała, skurcz”, „Musisz oddać broń, odznakę i moje majtki” „Może te 10 zł rozjaśni ci trochę pamięć”, „Boom boom” – to tylko garść cytatów z tego spektaklu!

Dwaj Gliniarze wkraczają do luksusowej dzielnicy w Górze Kalwarii – Kalwaria Hills, wszystkie tropy kartelu narkotykowego prowadzą dokładnie tam.  Czy dwaj niedobrani partnerzy poradzą sobie z półświatkiem? Czy poradzą sobie sami ze sobą, nie doprowadzając do kolejnej kłótni? Czy jeden z nich odbił drugiemu dziewczynę i psa? Przekonacie się sami.

W głównych rolach zobaczycie Maćka Nawrockiego i Bartosz Młynarskiego.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. W związku z bieżącymi obostrzeniami pula dostępnych biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających ważny unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę przy zakupie biletów, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru. Prosimy o uważne czytanie informacji podczas dokonywania transakcji online.
6. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.