fbpx
Biznes

Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach | PREMIERA ONLINE

Zapraszamy na kolejny wieczór z premierową (bo internetową) odsłoną spektaklu produkcji Klubu Komediowego. Nagranie „Fabularnego przewodnika po ostatnich pożegnaniach” będzie można obejrzeć bezpłatnie na kanale na YouTube KlubKomediowy.TV.

Jednocześnie pracujemy nad regularnym pasmem komediowym KlubKomediowy.TV, w którym banda komików, improwizatorów, autorów i aktorów z pustego teatru, postara się przytrzymać waszą uwagę przy ekranach komputerów i smartphone’ów. Będzie trochę improwizacji, będzie trochę telewizji innej niż wszystkie, będzie ucieczka od kryzysowych newsów – do historii i postaci z piwnicznych zakamarków. I chcemy, żeby to się udało. I żeby było za darmo, na otwartym streamie. I żeby było coraz lepsze! A jeśli macie chęć i możliwość nasz wesprzeć w tym działaniu, kliknijcie w CO ŁASKA. 🙂
 

**********************

W trzecim odcinku scenicznego przewodnika w serii scen przeplatanych piosenkami widzowie wybiorą się na wieczorną przechadzkę alejkami starego cmentarza. Towarzyszyć im będzie roztargniony literat, którego z nastroju zadumy wyrwą nieoczekiwane spotkania. Nie do końca będzie jasne, czy postaci, które spotka, to ludzie z krwi i kości czy może duchy ruin biblioteki, na której przed laty powstała nekropolia.

„Fabularny przewodnik po…” to serial sceniczny produkowany przez Klub Komediowy. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

scenariusz i teksty piosenek: Michał Sufin i Błażej Staryszak
reżyseria: Aneta Groszyńska
muzyka: Jerzy Rogiewicz
akompaniament: Maciej Chwała
scenografia: Paweł Cukier
obsada:  Matylda Damięcka, Katarzyna Kołeczek, Weronika Nockowska, Agata Sasinowska, Grzegorz Kwiecień (Teatr Narodowy), Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Magdziarz, Maciej Nawrocki