fbpx
Biznes

DUBBINGI: WERSJA REŻYSERSKA – STANLEY KUBRICK

DUBBINGI: WERSJA REŻYSERSKA
Odc. 1: Czyli czego nie wiedzieliście o filmach rzekomego autorstwa Stanleya Kubricka!

 

Zapraszamy na najnowszy dubbingowy projekt twórców związanych między innymi ze znaną z Klubu Komediowego Bitwą na dubbingi.

 

Dubbingi: Wersja reżyserska jest połączeniem wywiadu z gościem – reżyserem, i improwizowanych na żywo dubbingów do krótkich klipów filmowych. Na pół improwizowany spektakl, na pół wieczór dubbingów w konwencji filmowego wywiadu.  Skandaliczny show recenzencki, w którym co miesiąc twórcom udaje się zdemaskować wielkie filmowe kłamstwo. Łowcy filmo-sensacji dowiadują się u źródła szokującej prawdy o filmach wybranego reżysera – często zapraszając do studia samego autora, a czasem (ku zaskoczeniu widowni) prawdziwym autorem okazuje się ktoś inny niż dotąd myślano. Twórcy programu docierają do pierwotnych wersji scen, odkrywają przed nami tajemnicze fakty z biografii artystów, w końcu konfrontują nas z bolesną prawdą o największych filmowych dziełach.

Występują m.in. Michał Sufin, Bartosz Młynarski, Kinga Kosik-Burzyńska, Karolina Nora Norkiewicz, Hubert Skrzyński oraz… STANLEY KUBRICK

 

Bilety: 25/15 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić:

|źródło ilustracji: Wikimedia