fbpx
Biznes

Dubbingi niszczą klasyki: ZNACHOR + TRĘDOWATA = NOCE I DNIE

Utrata rodziny, alkoholizm, włóczęgostwo, intrygi i szykany, ubóstwo i do tego oczywiście niespełniona miłość – i tak mamy szybki przepis na rodzimą melodramaturgię! Zapraszamy na wspólne oglądanie ekranizacji „Znachora” Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, „Trędowatej” Heleny Mniszkówny i „Nocy i dni” Marii Dąbrowskiej. Improwizatorzy z Klubu Komediowego będą na żywo podkładać zupełnie nowe, zaskakujące dialogi do wyciętych klipów z kultowych produkcji o doktorze Wilczurze, guwernantce Stefanii Rudeckiej i rodzinnie Niechciców. Zobaczcie alternatywne wersje klasyków polskiego kina – jak zawsze z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową.

Bilety: 50 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Obsługa widowni ma prawo odmówić wpuszczenia na salę osób spóźnionych, a także wyprosić tych widzów, których zachowanie uniemożliwia przebieg spektaklu.
3. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.