fbpx
Biznes

Dubbingi niszczą: JESIENIARY

Nie da rady dłużej negować tego faktu: lato się skończyło, a zaczyna się jesień! Wjeżdża na grubo odziana w poncho z melancholii i obuta w kalosze (koniecznie Huntery). Aby choć trochę ją oswoić, bierzemy na warsztat filmy i seriale z jesienią w tle! Improwizatorzy będą na żywo podkładać zupełnie nową, zaskakującą ścieżkę dubbingową do wyciętych klipów z filmów, gdzie bohaterowie piją herbatę z wielkich, trzymanych oburącz kubków, chodzą w grubo plecionych oversize’owych goflach i zachwycają się feerią barw jesiennych koron drzew. Zobaczcie alternatywną wersję z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową.

Także jeśli kochacie jesień, lepiej zostańcie w domach – bo tego, co zobaczycie na wieczorze dubbingów, możecie nie odchorować.

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.