fbpx
Biznes

Dubbingi niszczą: Jakimowicza | EDYCJA SPECJALNA

Obraża publicznie kolegów po fachu, zrywa tęczową flagę, naśmiewa się z choroby prezydenta, zarzuca Ukraińcom brak wdzięczności – przed wami nie kto inny jak JAROSŁAW JAKIMOWICZ! Człowiek, który stoi w (nomen omen) kontrze do „wrogów naszej ojczyzny” albo po prostu do każdego, kto ośmieli się go skrytykować. Ale nie zapominajmy, że Jarosław Jakimowicz to nie tylko prezenter telewizyjny, gwiazda TVP Info, brzytwa publicystyki i autor książki o jakże znamiennym tytule: „Życie jak film”. Bo Jarosław Jakimowicz to także aktor! Bożyszcze nastolatek i nastolatków w latach 90! I właśnie filmowe kreacje Jakimowicza weźmiemy tym razem na nasz komediowy warsztat.

Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie, specjalny wieczór dla fanów przewrotnych, niesfornych i błyskotliwych dubbingów.  Improwizatorzy z Klubu Komediowego będą na żywo podkładać zupełnie nowe, zaskakujące dialogi do wyciętych klipów z takich produkcji jak: „Młode wilki”, „Poranek kojota”, „Wyjazd integracyjny” czy „Zenek”. Zobaczcie alternatywne wersje produkcji filmowych, w których grał Jarosław Jakimowicz – tyle że z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową.

Bilety: 65 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.