fbpx
Biznes

Dubbingi niszczą: 365 twarzy dziewczyn Greya z Dubaju

Bogaty mężczyzna i naiwna studentka nawiązują płomienny romans. Szef rodziny mafijnej porywa dyrektorkę sprzedaży i daje jej 365 dni na pokochanie go. Młoda dziewczyna marząca o wielkim świecie zostaje damą do towarzystwa arabskich szejków… Przyjrzymy się fabułom jednych z głośniejszych produkcji kinowych ostatnich lat – przynajmniej w swoim gatunku.

Zapraszamy na wieczór dla fanów przewrotnych, niesfornych i błyskotliwych dubbingów. Tym razem improwizatorzy będą na żywo podkładać zupełnie nową, zaskakującą ścieżkę dubbingową do wyciętych klipów z produkcji: „50 twarzy Greya”, „365 dni: Ten dzień” oraz z „Dziewczyn z Dubaju”.

Zobaczcie alternatywne wersje znanych produkcji filmowych z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) ścieżką dubbingową. Kino soft-sensacyjno-erotyczne już nigdy nie będzie takie samo!

Bilety: 40 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.