fbpx
Biznes

Będę grał w grę – impro geek show | NOWOŚĆ

Ulubiony zespół: N.E.R.D.
Ideał dziewczyny: Alexa
Ulubione zajęcie domowe: opróżnianie kosza
Szczęśliwe liczby: 0 i 1
Totemiczne zwierzę: mysz
Hobby:  poszukiwanie straconego pliku

 

Tak mniej więcej rysuje się profil współczesnego geeka. Ewidentnie ma jakiś error… Najwyraźniej zamiast serca ma Xboksa, bo zamiast chodzić na randki – geek giercuje (czyli gra w gry). Twierdzi, że wcale nie ma ambicji zostać polskim Steve’em Jobsem, a jednak ma start-up w piwnicy swoich rodziców. A jeśli zapytasz go o radę w sprawie awarii laptopa, geek kąśliwie odpowie: „A próbowałeś wyłączyć i włączyć komputer?”.

 

Jednak przyjaźń z geek-iem (jeśli samemu się nim nie jest) ma swoje zalety: Bezpiecznie usunie sprzęt z Twojego urządzenia, nie wyłączy się w trakcie aktualizowania, a zanim zamknie system, pozamyka poszczególne programy. I choć wspólne życie z PC Boyem to niekończąca się rozgrywka dżojów na pady, to na swój sposób jest ono DOS-konałe…

 

Spektakl wpisuje się w Klubowy cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiadają o aktualnych życiowych problemach współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg przedstawienia będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

 

☞ Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: