fbpx
Biznes

Czy będą paluszki? – czyli improwizowana domówka

Niezależnie od okazji (urodziny, przeprowadzka, sylwester), metrażu mieszkania czy liczby zaproszonych gości – domówki mają swoje stałe elementy. Na przykład, jeśli jest zimno – jeden z pokoi magicznie zamienia się w najgorzej zorganizowaną szatnię ever, w której łatwiej znaleźć kotłującą się wśród szalików, kurtek i czapek zakochaną parkę niż własny płaszcz. Tymczasem na balkonie toczą się rozmowy o tyle istotne, co ulotne: a nazajutrz wnioski i wyznania związane z polityką, rodziną czy pracą znaczyć będą nie więcej niż leżące w popielniczce petki. Upływ czasu wyznaczają znikające ze stołu koreczki, sałatka, chipsy i sery, aż zostają już tylko paluszki i ciasto… Aż w końcu impreza przenosi się do kuchni – a im mniejsze jest pomieszczenie, tym więcej ludzi pomieści. 

Zapraszamy na improwizowaną domówkę! Spektakl będzie powstawał na bieżąco, z pomocą inspiracji od publiczności. Zatem bądźcie punktualnie i przyprowadźcie osobę towarzyszącą! 

Bilety: 35 zł

Bilety na spektakl można kupić:

ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU

1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Udział widzów w spektaklu jest dopuszczalny pod warunkiem zakrywania ust i nosa. Prosimy o wzięcie ze sobą maseczki ochronnej.
3. Widzów wpuszczamy na widownię nie wcześniej niż pół godziny przed rozpoczęciem spektaklu.
4. Osoby, które kupią bilet stacjonarnie, tj. w kasie Klubu przy ul. Nowowiejskiej, zostaną poproszone o podanie danych osobowych umożliwiających kontakt na wypadek wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników danego wydarzenia i dochodzenia epidemiologicznego. Dane takie będą przechowywane przez dwa tygodnie. Podanie danych jest wskazane, jednak nie jest obligatoryjne.
5. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.