fbpx
Biznes

CZWARTKOWA PREMIERA: Potwierdzenie przelewu – bankowość improwizowana

Jest wiele powodów, by odwiedzić swój lokalny oddział banku. Przedłużenie limitu w rachunku, negocjowanie kredytu hipotecznego, wypłata spadku z rachunku bankowego po śmierci właściciela, albo… praca na stanowisku kasjera (z aspiracjami na młodszego opiekuna klienta).

 

Produkty finansowe nieadekwatne do oceny ryzyka, coraz trudniejsze procedury, by wyjąć swój kapitał, podstępna walka o lojalność klienta. Tego wieczoru podejrzymy świat wielkich odsetek i niekorzystnych oprocentowań, widziany z perspektywy pracowników oddziału bankowego.

 

CZWARTKOWE PREMIERY w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

 

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

 

☞ Bilety: 25/15 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)