fbpx
Biznes

CZWARTKOWA PREMIERA: Pagony i blokady – improwizowana straż miejska

Według statystyk Warszawa z roku na rok staje się coraz bezpieczniejszym miastem. Liczba skutecznych interwencji służb porządkowych rośnie, częstotliwość popełnianych przestępstw – maleje. Tylko czy na pewno wiemy, komu zawdzięczamy porządek i spokój obywateli?

 

Strażnicy miejscy: umundurowani aniołowie nocy, cisi bohaterowie szczebla administracyjno-porządkowego, którym nie udało się dostać do Akademii Policyjnej, ale za to mieli ukończone 21 lat, średnie wykształcenie i oświadczenie o niekaralności. Wydawałoby się, że niespiesznie przechadzają się po osiedlu, zastanawiając się, co by tu zjeść na lunch, a tak naprawdę – są na tropie przestępczości. Złe nie śpi! Niewłaściwie zaparkowane auto? Bam! Blokada koła. Dzikie wysypisko śmieci na Tarchominie? Szuuust! Właściciel terenu już zmuszony do posprzątania. Rozbisurmaniło się towarzystwo na manifie? W ruch idą pałki, paralizatory i miotacze gazu. Spokojnie – patrol czuwa.

 

Czwartkowe premiery w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

 

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

 

☞ Bilety: 25/15 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie w dni grania spektakli od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)