fbpx
Biznes

CZWARTKOWA PREMIERA: Integracyjny wyjazd firmowy

 

W życiu każdego pracownika przychodzi taki dzień, w którym musi spakować swoje rzeczy, opuścić biuro i… wsiąść do autokaru, który zawiezie go z resztą kolegów z pracy do ośrodka rekreacyjno-szkoleniowego (dajmy na to) nad Zalewem Zegrzyńskim. Wiadomo, że to weekend w plecy – bo można go było spędzić z rodziną, poleżeć do góry brzuchem przed telewizorem, może zmobilizować się i pójść do teatru, albo nawet zrobić tak przyziemne rzeczy, jak pranie i zakupy.

 

Tymczasem w agendzie wyjazdu: niekonwencjonalne szkolenie mające pomóc Ci odnaleźć swoje miejsce w zespole, towarzyski mixer i gra w paintballa, kolacja z członkami zarządu, a po niej tematyczna impreza taneczna, podczas której zostaną ogłoszone wyniki rankingu „Najjaśniejsza gwiazda na służbowym firmamencie. Tego wieczoru jedni będą walczyć o swoje stanowisko w firmie, inni o godność osobistą…

 

Czwartkowe premiery w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

 

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

 

☞ Bilety: 25/15 zł

 

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)