fbpx
Biznes

Czarna wołga na Pradze Południe – miejskie legendy improwizowane | PIĄTKOWA PREMIERA

Warszawiak od trzech pokoleń czy słoik od trzech lat – niezależnie od stołecznego stażu, każdy, kto pomieszka jakiś czas w syrenim grodzie, zna miejscowe legendy… Czarny Roman jeszcze nie tak dawno przemierzający wzdłuż i wszerz ulicę Chmielną czy panujące w śródmiejskim rewirze Złotówy. Kto z kolei studiował na głównym kampusie UW, ten musi też kojarzyć warszawskiego gandalfa, mędrca z brodą, dryblasa sadzącego długie kroki w spodniach z kieszeniami wypchanymi gazetami, papierami i wiedzą tajemną. No i (przysposobiona już chyba przez niemal każde polskie miasto) Czarna Wołga – buka przeszywająca lękiem i mrożąca groźbą porwania dzieci… Oto współczesne Złote Kaczki, Warsy i Sawy! Zainspirowani nimi zagramy dla Was spektakl o współczesnych miejskich legendach! Wspólnie napiszmy ten eklektyczny elementarz warszawskich osobowości!

Piątkowe premiery w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą o aktualnych życiowych problemach współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić: